Czy warto posiadać swoją stronę internetową?

 

Projektowanie stron internetowychJeśli prowadzisz działalność, nieważne, czy jest to mała firma, czy olbrzymie przedsiębiorstwo, potrzebujesz strony internetowej. Koszty założenia strony WWW to niewielka inwestycja, która bardzo szybko się zwróci. Korzyści płynące z posiadania własnej strony w Internecie są ogromne. Oto kilka najważniejszych.

Dostępność

Potencjalni klienci mogą oglądać Twoją ofertę w Internecie o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na ziemi. Strona internetowa to reklama o nieograniczonym zasięgu.

Tania reklama

Koszt założenia i utrzymania strony internetowej jest pewnie porównywalny z kosztem reklamy w lokalnej prasie. Promując się w gazecie trafiamy do niesprecyzowanej grupy osób, których prawdopodobnie nasza oferta wcale nie interesuje. Trafia do kosza i przyczynia się do wycinania lasów 😀 Przewagą reklamy internetowej jest to, że poprzez wyszukiwarkę trafiają do Nas konsumenci realnie zainteresowani Naszą ofertą, którzy właśnie w tym momencie poszukują naszego towaru czy usługi.

Wiarygodność

Profesjonalna strona internetowa świadczy o Twoim profesjonalizmie i podwyższa wiarygodność firmy. Poprzez stronę WWW możesz kreować swój wizerunek, zdobyć sympatię klienta, zapaść mu w pamięć. Zaprezentuj mu swoje portfolio, referencje, pochwal się osiągnięciami. Nie masz wpływu na to jak eksponowane są Twoje produkty na sklepowych półkach, ale w Internecie to Ty decydujesz. Dzięki pięknej, nowoczesnej stronie internetowej wykreujesz pozytywny wizerunek. To jedna z najsilniejszych przewag konkurencyjnych.

Źródło informacji

Strona internetowa jest najlepszym i najtańszym narzędziem do informowania przyszłych i obecnych klientów o nowych produktach bądź usługach wprowadzanych do oferty. Konsumenci dowiadują się o promocjach i są zawsze na bieżąco. Wystarczy, że zaktualizujesz stronę, co jest dziecinnie proste dzięki systemom zarządzania treścią (CMS) takim jak WordPress.

Możliwości

Chcesz mieć więcej klientów? Lokalny rynek jest już nasycony produktem, który sprzedajesz? Strona WWW to sposób na poszerzenie rynku zbytu. Przedstaw ofertę w globalnej sieci, zdobądź klientów z całego świata. Nie pozwól by Twoja konkurencja pierwsza wykorzystała potencjał Internetu.

 

Nie masz jeszcze strony internetowej? Masz już stronę, ale uważasz, że potrzebuje przebudowy, nowej szaty graficznej lub aktualizacji treści? Sprawdź moje portfolio i pozwól mi zbudować Twoją nowoczesną stronę internetową.

FacebookTwitterGoogle+WykopDelicious

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *