Darmowe grafiki świąteczne – Wielkanoc

Grafiki świąteczne Wielkanoc

Wielkanoc to czas, w którym składamy sobie życzenia i wysyłamy pocztówki wielkanocne. Z badań wynika, że najbardziej doceniamy te kartki, które są wypisane pismem odręcznym. Najlepiej kiedy życzenia są ułożone dla konkretnej osoby, a nie na zasadzie kopiuj – wklej. Jeśli ktoś ma troszeczkę więcej czasu i odrobinę kreatywności może dodatkowo samemu zaprojektować kartkę wielkanocną.

Do tego samego namawiałem w grudniu, tworząc wpis – darmowe elementy graficzne na twoją kartkę świąteczną do pobrania. Cieszył się dużą popularnością, dlatego postanowiłem zrobić również listę użytecznych elementów o tematyce wielkanocnej. Grafiki, czcionki, wektory i zdjęcia z tego zbioru ułatwią stworzenie pięknego projektu pocztówki, bez umiejętności graficznych i wydawania pieniędzy. Własny projekt możemy przesłać mailem, wstawić na Facebooka lub wydrukować i wysłać pocztą tradycyjną. Na pewno bardziej ucieszą bliskich, niż skopiowane z Internetu wierszyki z życzeniami.

Darmowe czcionki wielkanocne

czcionka wielkanocnaczcionka na Wielkanocfont easterpisanki czcionkaczcionka z zajaczkami wielkanocnymiczcionka darmowa swiatecznaswiateczny font Wielkanoc

Mamy już czcionkę, którą napiszemy nasze życzenia wielkanocne. Celowo dodałem te typowo „zajączkowe” jak i eleganckie kroje, które przydadzą się w wielu zastosowaniach. Trzeba pamiętać do kogo będziemy adresować życzenia i odpowiednio dobrać font. Poniżej lista grafik wektorowych, które ozdobią naszą świąteczną pocztówkę. Aby otworzyć plik wektorowy przyda się program, który obsługuje takie pliki, np. Adobe Illustrator.

pisanki wektor

jajka wielkanocne grafikapisanki wielkanocne wzorjajka wiosennekraszanki Wielkanoc wektoryikony pisanki wielkanocne

 

Grafiki świąteczne – Zajączki wielkanocne

 

wielkanoc grafiki

zajączek czekoladowy świąteczny

królik Wielkanocny

 

Easter rabbit

Happy Easter grafika

Chcesz dodać jakiś wielkanocny akcent graficzny na Twoją stronę internetową? Tak duży zbiór darmowych ikon z pewnością ułatwi Ci zadanie. Wybierz coś odpowiedniego, zmień kolor, wielkość i nadaj Twojej stronie www świąteczny nastrój.

Ikony Świąteczne

ikony świąteczne Wielkanocgrafiki wielkanocneżyczenia wielkanocnepisanki ikony

Tła na kartkę wielkanocną

obrazki wielkanocne

tlo zlote wielkanocwiosna grafikakwiaty wiosenne grafikiWielkanoc jajka zdjęcietło wielkanocne Alleluja

Na koniec kilka darmowych zdjęć wielkanocnych, pisanki, zajączki itd. Wystarczy wkleić życzenia ładną czcionką, jakieś ozdobne ikony i wyjdzie fajny, nieszablonowy projekt.

Zdjęcia wielkanocne

zdjęcie wielkanoc

zajączek wielkanocny zdjęcie

pisanki zdjęcie

easter photo

zdjęcie zajączka darmowe

ciasto mazurek zdjęcie

To na razie wszystko. Jeśli macie jakieś inne fajne grafiki, które pasują do tej listy, wpisujcie linki w komentarzach. Pewnie będę aktualizował ten zbiór. Przypominam, że zanim użyjecie tych grafik w komercyjnych projektach, przeczytajcie licencję. Chętnie zobaczę też Wasze projekty kartek świątecznych. Życzę wszystkim wesołych Świąt Wielkanocnych!

FacebookTwitterGoogle+WykopDelicious

Jeden komentarz o “Darmowe grafiki świąteczne – Wielkanoc

  1. Dzięki wielkie! Zwłaszcza zdjęcia wielkanocne i obrazki bardzo mi się przydały. Ze zbioru grafik Bożonarodzeniowych na pewno skorzystam pod koniec roku. Pozdrawiam 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *